Autoškola

Naše autoškola Vám nabízí široké spektrum služeb. Zkušenost našich instruktorů a profesionální přístup je samozřejmostí.

Výcvik skupin: A, A1, AM, B, B+E, C, C+E, D, T

Kondiční jízdy

Kondiční jízda je ideální způsob jak osvěžit své řidičské dovednosti v případě, že jste delší dobu neusedly za volant Vašeho vozu. V tomto případě, či pokud si nejste jisti v některých fázích jízdy, neváhejte nás kontaktovat a kondiční jízdu si domluvit.

Jistě si budete v těchto situacích jistější pokud budete mít po svém boku zkušeného instruktora, který Vám jistě dobře poradí pokud si nebudete jistí. 

Školení řidičů z povolání

1) ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ Z POVOLÁNÍ (mimo řidiče na které se vztahuje bod č2).

Školení řidičů v souladu s § 3 odst. 1 písm. d) zákona č.111/1994 Sb. O silniční dopravě v platném znění

2) ZDOKONALOVÁNÍ ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI ŘIDIČŮ PLATNÉ OD 1.4.2008

Řidiči, kteří řídí motorové vozidlo k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D nebo D+E nebo podskupiny C1, C1+E, D1 nebo D1+E, pokud nespadají do níže uvedené výjimky, jsou povinni mít při řízení u sebe průkaz profesní způsobilosti řidiče pro příslušnou skupinu nebo podskupinu řidičského oprávnění. Pokud řidiči nejsou držiteli platného průkazu profesní způsobilosti řidiče, mohou jej získat na základě vstupního školení ve školicím středisku a úspěšně provedené zkoušky u obecního úřadu obce s rozšířenou působností.

Školení referenčních řidičů

Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí vozidlo.

V praxi se jedná například i o zaměstnance, který řídí vozidlo na služební cestě bez ohledu na to, zda se bude jednat o řízení vozidla služebního nebo soukromého, ale například i o zaměstnance, který bude při výkonu pracovní činnosti řídit vozidlo na účelové komunikaci v uzavřeném prostoru nebo objektu.

Školení obsluhy vysokozdvižných vozíků

Zajistíme pro Vás či pro Vaše zaměstnance školení obsluhy vysokozdvižných manipulačních vozíků.

Syndikovat obsah